Titles you rated
There Will Be BloodRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0