Titles you rated
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
John WickRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
Hill of FreedomRated ★ 4.0
The WitnessRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0