Titles you rated
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 5.0
Big Momma's HouseRated ★ 5.0
Me, Myself & IreneRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
South Park: Bigger, Longer & UncutRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0