Titles you rated
True GritRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Notting HillRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
The CobblerRated ★ 2.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
The DealRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 2.0
SpeedRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0