Movies
Ratings
77
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5- The Price of GoodbyeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
HappeningRated ★ 3.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 1.0
American PsychoRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 4.5