Titles you rated
Attila MarcelRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Rent-a-CatRated ★ 4.5
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 3.5
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 2.5
Typhoon ClubRated ★ 2.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5