Movies
Ratings
148
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 4.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 4.0
PushRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0