Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The SuspectRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0