Titles you rated
Notting HillRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 4.0