Titles you rated
Project AlmanacRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Paul Blart: Mall Cop 2Rated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
22 Jump StreetRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
MissingRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0