Movies
Ratings
24
Iron ManRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0