Titles you rated
Infernal AffairsRated ★ 5.0- WishRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0