Titles you rated
The Lion KingRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0