Movies
Ratings
43
The Longest YardRated ★ 5.0
The ExpressRated ★ 4.0
Like MikeRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Full-Court MiracleRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Friday Night LightsRated ★ 4.0
Gridiron GangRated ★ 5.0
Glory RoadRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0