Titles you rated
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
The UninvitedRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0