Titles you rated
ThirstRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
King KongRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0