Movies
Ratings
330
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
More Than BlueRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0