Movies
Ratings
466
ZootopiaRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0