Movies
Ratings
395
Ghost in the Shell: The New MovieRated ★ 3.0
AvalonRated ★ 2.5
Final Fantasy: The Spirits WithinRated ★ 2.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 2.5
TronRated ★ 2.0
Mad Max 2: The Road WarriorRated ★ 3.0- The Star Wars Trilogy Special EditionRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Ghostbusters IIRated ★ 3.0
PredatorsRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Upside DownRated ★ 2.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
ElysiumRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0