Titles you rated
The Danish GirlRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
LoganRated ★ 5.0
Stop-LossRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 2.5
That Awkward MomentRated ★ 3.0
Grand PianoRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5