Movies
Ratings
34
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 2.0
Vantage PointRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
ContagionRated ★ 2.5
Iron ManRated ★ 5.0
ChefRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0