Titles you rated
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Office SpaceRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Fear and Loathing in Las VegasRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
DogmaRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
Donnie DarkoRated ★ 3.5
HeatRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5