Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5