Titles you rated
The ChaserRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Journey's EndRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
The OutpostRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0- A Game of CatchRated ★ 1.0
American FactoryRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0