Movies
Ratings
215- Highway StarRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
Air Force OneRated ★ 3.0
OasisRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
SopyonjeRated ★ 3.5
The Harmonium in My MemoryRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
The DiscloserRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
IntentionRated ★ 4.5