Movies
Ratings
559
Notting HillRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0