Movies
Ratings
55
ElephantRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Night of the Living DeadRated ★ 3.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
AlienRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Dream UpRated ★ 1.0
School of RockRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0