Titles you rated
Stand by MeRated ★ 3.0
DogtoothRated ★ 5.0
HostileRated ★ 1.0
The Confidence Man JP: The MovieRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Eddie the EagleRated ★ 5.0
Little Shop of HorrorsRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
SilenceRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
The Tigger MovieRated ★ 3.5