Titles you rated
Eagle EyeRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0