Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.0
American History XRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0