Movies
Ratings
92
Forever the MomentRated ★ 4.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
If You Were Me 4Rated ★ 2.0
Lifting King KongRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 3.0
The LibertineRated ★ 2.0
From HellRated ★ 2.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 2.0
300Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
ShadeRated ★ 2.0
DaylightRated ★ 2.0
Murder, Take OneRated ★ 2.0
A Beautiful MindRated ★ 2.0