Titles you rated
Sister ActRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
2012Rated ★ 5.0