Movies
Ratings
95
White House DownRated ★ 1.0
LeonRated ★ 5.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
HitchRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
The PuppetRated ★ 4.0