Titles you rated
Love Never DiesRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Last EmperorRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 5.0
The KillerRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0