Movies
Ratings
52
Miss SloaneRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0