Movies
Ratings
464
Bird BoxRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
Deep ImpactRated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
JunoRated ★ 2.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 1.5
TunnelRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5