Titles you rated
DragonHeartRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
The FugitiveRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.0
Perfect GameRated ★ 2.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
AlexanderRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 3.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
FelonRated ★ 3.0