Movies
Ratings
238
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The CoreRated ★ 4.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.0