Movies
Ratings
309
TwilightRated ★ 0.5
G-ForceRated ★ 1.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.5
Muppets Most WantedRated ★ 2.0
Ramona and BeezusRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.0
NerveRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 1.5
Paul Blart: Mall Cop 2Rated ★ 2.5
Here Comes the BoomRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
Happy GilmoreRated ★ 4.0
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.5
Grown Ups 2Rated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
The Bad News BearsRated ★ 3.0
Bad News BearsRated ★ 4.0