Movies
Ratings
70
ConfessionsRated ★ 4.0
Key of LifeRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
ScarfaceRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0