Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Persian LessonsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 3.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0