Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Apollo 13Rated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
MetropolisRated ★ 3.0
Dangerous MindsRated ★ 2.0
MementoRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Art Museum by the ZooRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Barton FinkRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 4.0