Movies
Ratings
97
TitanicRated ★ 2.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
FriendRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.0
A Better TomorrowRated ★ 2.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0