Titles you rated
SecretRated ★ 2.5
Hannibal RisingRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
Blade IIRated ★ 3.5
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 3.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0