Titles you rated
The Family ManRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
Land of MineRated ★ 5.0
Dream ScenarioRated ★ 5.0- ONE PIECE ROMANCE DAWNRated ★ 1.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
EnemyRated ★ 3.0
AmourRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 1.0
While We're YoungRated ★ 5.0
Danny CollinsRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 5.0- KimchiRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5