Movies
Ratings
171
SpotlightRated ★ 5.0
The Great HypnotistRated ★ 5.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Macadam StoriesRated ★ 5.0
21Rated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 0.5
Phantom DetectiveRated ★ 5.0