Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0