Titles you rated
The ThievesRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 1.0
The Front LineRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
SawRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0