Titles you rated
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0