Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
The Incredible HulkRated ★ 2.5
Lord of WarRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.5
MarathonRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 1.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
FluRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.0
Tears of the SunRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 3.0